Anasayfa » Samsung gemileri yaktı! Tanınan modelini uygun fiyata 12 taksitle satıyor!
Mobil

Samsung gemileri yaktı! Tanınan modelini uygun fiyata 12 taksitle satıyor!

Akıllı telefon pazarındaki başkan isimlerden biri olan Samsung, üst segmentteki tanınan modeli için kaçırılmayacak bir kampanyanın startını verdi. İşte tüm ayrıntılar.

Galaxy teknolojisi ile üstün aygıt tecrübesini herkes için ulaşılabilir kılan Samsung, hayatı kolaylaştıran teknolojik tahlillerini, ulaşılabilir bütçe dostu fiyatlarla kullanıcılara sunuyor. Galaxy S serisinin en sevilen modeli Galaxy S20 FE ve A serisinin fiyat-performans eserleri Galaxy A33 5G ve A23 hafta sonundan itibaren tüm Samsung yetkili satış noktalarında 12 ay taksitle satışa sunuluyor. [1]

En sevilen özellikler ve rekabetçi fiyat Galaxy S20 FE’de

Sahip olduğu özellikler ve rekabetçi fiyatıyla teknoloji tutkunlarından büyük ilgi gören Samsung Galaxy S20 FE ile mümkün olan en kusursuz tecrübesi sunan Samsung, bu modelinde performansı üst seviyede tutuyor.

Galaxy S tecrübesini daha geniş kitlelere ulaştırmak için en sevilen özellikleri bir ortaya getirdiği Galaxy S20 Fan Edition (FE), üst segment modellerinde de kullandığı Snapdragon işlemcisi ile kullanıcılara güçlü bir performans sağlarken profesyonel seviyede kamerasının sunduğu yeni ve capcanlı renkler ile Galaxy S20 FE kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Galaxy S20 FE, güçlü Snapdragon işlemcisinin yanı sıra Muhteşem Akıcı ekran kaydırma, yapay zekâ dayanaklı kamera, gelişmiş çip seti, süratli ilişki, uzun saatler yeten pil gücü ve artırılabilir depolama üzere özellikler de sunuyor.

A Serisinin en çok tercih edilen fiyat performans eserleri: Galaxy A33 5G ve Galaxy A23

Galaxy’nin özgün yapay zeka (AI) takviyeli kamerası, geniş ve akıcı ekranının yanı sıra iki güne kadar devam edebilen pil ömrüyle[2] yeni Galaxy A serisi yüksek güvenlik özelliklerini kullanıcılara sunuyor. 5nm işlemciyle güçlendirilen yeni Galaxy A serisinin kamerası hem gece hem de gündüz net manzaralar yakalamayı sağlıyor.

Samsung gemileri yaktı! Tanınan modelini uygun fiyata 12 taksitle satıyor!

5nm sekiz çekirdekli işlemciden güç alan Galaxy A33 5G çok sayıda şiddetli vazifesi tıpkı anda yerine getirmek üzere tasarlandı. Galaxy A33 5G FHD+ Üstün AMOLED ekran ile ışığın en parlak olduğu dış yerlerde bile sevdiğiniz her şeyin keyfini canlı yüksek çözünürlük ve gerçek hayattakine misal renklerle yaşama imkanı sunuyor. Galaxy A33 5G’nin çok lensli kamera sistemi, fotoğrafları bir üst düzeye taşıyor. Görüş açısını Ultra Geniş Açılı Kamera ile genişletirken, Derinlik Kamerası ile odağı istenilen biçimde ayarlarken, Makro Kamera ile detaylara daha da yakınlaşmak mümkün.

Kolay bir o kadar da eksiksiz bir taşınabilir tecrübe sunan Galaxy A23 ise Ambient Edge tasarımı ve ince kavislerle kamerayla gövdeyi kesintisiz bir formda birleştiriyor. 50MP Ana Kamera ile hatırlamaya kıymet anları tüm detaylarıyla ölümsüzleştiren Galaxy A23 ince ve simetrik dizaynıyla siyah, beyaz ve mavi renklerinde kullanıcıyla buluşuyor.

BDDK’nın 05.01.2023 tarihli kararı uyarınca, Tüketicilerin, Ilgili satış noktasında en son satış fiyatı 12bin TL ve altında olan cep telefonu alımlarında, on iki ay vadeli tüketici kredisi kullanılabileceğine dair hazırlanmış bilgilendirmedir.

Ortalama/tipik bir kullanıcının kullanım profiline nazaran iddia edilmiştir. İngiltere’de 2022.01.20–01.31 ortasında, SM-A536 ve SM-A336’nın ön sürüm sürümleriyle, LTE ve 5G Sub6 ağları kullanılarak (5G mmWave ağı altında test edilmemiştir) varsayılan ayarlarda Strategy Analytics tarafından bağımsız olarak değerlendirilmiştir. Gerçek pil ömrü, ağ ortamına, kullanılan özelliklere ve uygulamalara, arama ve bildirilerin sıklığına, şarj edilme sayısına ve başka birçok faktöre nazaran farklılık gösterebilmektedir.

Oktay BULUT

Cevap bırak