Anasayfa » Kullanıcılar İsyan Ediyor: Instagram Hesap Askıya Alındı Hatası Nedir?
Teknoloji

Kullanıcılar İsyan Ediyor: Instagram Hesap Askıya Alındı Hatası Nedir?

Instagram hesap askıya alındı sorunu bugün itibariyle birçok kullanıcı tarafından paylaşılmaya başlandı. Instagram kullanıcıları yıllardır kendilerinde olan şahsi hesaplarının askıya alındığı bilgisini paylaşıyor. Instagram çöktü mü? Sorusunun yanı sıra I...

Instagram hesap askıya alındı sorunu bugün itibariyle birçok kullanıcı tarafından paylaşılmaya başlandı. Instagram kullanıcıları yıllardır kendilerinde olan şahsi hesaplarının askıya alındığı bilgisini paylaşıyor. Instagram çöktü mü? Sorusunun yanı sıra Instagram hesap askıya alındı hatası için çözüm arayışları sürüyor. Instagram’a meydana gelen hesap askıya alındı sorunu hakkında tüm bilinenler.

Instagram’da yaşanan hesap askıya alındı hatası sosyal medya kullanıcıları tarafından 31 Ekim 2022’ye damgasını vurdu.

Instagram’da kullanıcılar bir anda hesap askıya alındı hatasıyla karşılaşmaya başladı. Twitter ve diğer sosyal mecralarda tepkilerini paylaşan kullanıcılar herhangi bir problem olmamasına rağmen hesaplarının askıya alınmasından şikayetçi olduklarını paylaştı.

Instagram hesap askıya alında hatası alan kullanıcılar platforma giriş yapmak istediklerine bu ekranla karşılaşıyor.

Daha sonrasında ise koşullarla ilgili bir sorunu olmasa bile kapanan bazı hesaplarda bu hata ekranıyla karşılaşıldığı belirtildi.

İnternet sitelerinin çökme anlarını takip eden Downdetector tarafından yayınlanan raporda ise son bir saat içinde kesintilerin arttığı görüldü.

Instagram tarafından henüz konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı. Gelişmeleri paylaşacağız.

Etiketler